* welcome ایستگاه خنده و شوخی فروشگاه شعبده بازی استار مجیک (اولین فروشگاه رسمي شعبده بازی در شمال کشور)
 

 

 1
 
 
 

  از مشهورترین شعبده بازان معاصر است نام اصلی او دیویدست کوتکین است او در سال 1956 در نیوجرسی آمریکا از یک پدر و مادر روسی که به امریکا مهاجرت کرده بودند به دنیا آمد. پدرش یک مغازه لباس فروشی داشت او در کودکی و زمانی که پدر بزرگش تعدادی از ترفندهای تردستی را به او آموخت به شعبده بازی و تردستی علاقه نشان داد. در همسايگي مغازه پدرش يك فروشنده لوازم اسباب بازي فروشي داشت . دیوید زمان زیادی در مغازه همسایه می گذراند و با کمک گرفتن از کتاب ها و جزوه های آموزشی بسیاری از حقه های شعبده بازی را آموخت. وقتی 10 سال داشت با نام «داوینو، پسر شعبده باز» در اطراف محله شان (متاچن) نمایش اجرا می کرد در 12 سالگی به طور حرفه ای به سراغ شعبده بازی رفت و جوان­ترین فردی بود که توانست به جامعه شعبده بازان امریکا راه پیدا کند 16 سال بیشتر نداشت که در دانشگاه نیویورک به تدریس فنون شعبده بازی می پرداخت و 18 سالش بود که نام هنری دیوید کاپرفیلد را با الهام از کتاب چارلز دیکنز برای خودش انتخاب کرد.
او خیلی سریع در کارش پیشرفت کرد و چیزی نگذشت که با همکاری ژوزف کیتز، اولین برنامه تلویزیونی اش را با نام (جادوی دیوید کاپرفیلد) اجرا کرد و پس از آن حدود 20 برنامه دیگر بین سالهای 1977 تا 2001 برای تلویزیون ساخت. دیوید کاپرفیلد در تمام طول فعالیت حرفه ای خود سعی داشت حقه­های قدیمی را به سبک مدرن و جدید عرضه کند تا هیجان بیشتری به نمایش هایش بدهد او یکی از پر درآمدترین شعبده بازان تاریخ شعبده بازی بوده در سال 2003 در آمدی بالغ به 57 میلیون دلار داشت و بیش از 500 برنامه در سال اجرا می کرد که بلیت­هایش هم از قبل پیش فروش می شد.
او با غیب کردن مجسمه آزادی، عبور از دیوار چین پرواز در هوا و عبور از مثلث برمودا که تا به آن روز کسی چنین کاری انجام نداده بود جوایز بی شماری دریافت کرد از جمله لقب (شوالیه) از دولت فرانسه و دکترای افتخاری از دانشگاه فوردهام همچنین در موزه (مادام توسو) در لندن که مولاژ معرفی اشخاص مشهور را قرار می دهند مولاژاو هم اضافه شد و در 4 کشور هم تصویرش به عنوان یادبود روی تمبرها چاپ کرده اند.