* welcome ایستگاه خنده و شوخی فروشگاه شعبده بازی استار مجیک (اولین فروشگاه رسمي شعبده بازی در شمال کشور)
 

 

 1
 
 
 

 کریس آنجل اساسًا یک هنرمند پولساز است که با استفاده از شعبده های باور نکردنی اش به شهرت رسیده است. نام اصلی او کریستوفر نيكولاس سارانتاکوس است که همه او را  با نام هنری کریس آنجل می شناسند در 19 دسامبر 1967 در خانواده­ای یونانی – امریکایی به دنیا آمد کریس با عشق به موسیقی و علاقه به سحر و جادو بزرگ شد و از همان کودکی به شدت تحت تأثیر دو شعبده باز بزرگ هري هودینی و ریچاردی جی آر قرار گرفت. او برای اولین بار شعبده بازی را در شش سالگی از عمه­اش استلا با فوت و فن کارت بازی آموخت و از آن زمان بود که مجذوب دنیای سحر و جادو شد و پس از به اتمام رساندن دبیرستان تصمیم گرفت راه خود را در زمینه شعبده بازی و تردستی ادامه دهد و یک شعبده باز حرفه ای شود. کریس ساعت­ها در کتابخانه وقت خود را به خواندن کتاب­ها و حقه­های شعبده بازان و ساحران می گذراند و حقه های شعبده بازی را با علاقه­ای بسیار و وسواس عجیبی دنبال می کرد و دراین زمینه مهارت بسیاری کسب کرد.
کریس اولین برنامه هایش را در حضور خانواده به اجرا گذاشت و سپس چنان دراین حرفه رشد کرد که به جشن­هایی خصوصی و رستوران­ها راه یافت و به اجرای برنامه پرداخت. در 14 سالگی به طور مرتب هر هفته در کافه ها و رستوران های اطراف محل زندگی­اش اجرا داشت و در 19 سالگی درآمدی برابر با 3 هزار دلار در هفته از اجرای برنامه در جشن­ها و مراکز مختلف به دست می­آورد. سپس در سال 2001 با فصل اول برنامه مایند فریک ظاهر شد و شهرتی جهانی یافت. پس از آن به لاس وگاس نقل مکان کرد و ایده پروژه جدیدی در ذهنش جرقه زد. تولید یک مجموعه تلویزیونی. او برنامه تلویزیونی خودرا با نام (کریس آنجل مایندفریک) که در خیابان­های لاس وگاس تصویر برداری می شد برای اولین بار از شبکه تلویزیونی A&E در جولای 2005 پخش کرد این برنامه به شدت مورد استقبال قرار گرفت و موفقیت دیگری برای کریس رقم زد. از حقه های معروف این برنامه می توان به راه رفتن بر روی آب، دو نیم کردن زنی در یک پارک عمومی و پرواز بر روی آتش و خوابیدن بر بستری از میخ اشاره کرد.
معروفیت کریس و خارق العاده بودن تردستی هایش نظر کارگردان سیرک، دو سولی را به خودش جلب کرد و سرانجام پس از یک سال گفت وگو و مذاکرات، کریس آنجل در سال 2006 به اعضای سیرک دو سولی پیوست تا نمایش خارق العاده­ای به نام (باور) را در هتل لاکسور لاس وگاس به اجرا بگذارند.
(باور کریس انجل) در سال 2008، همزمان با هشتاد و دومین سالگرد مرگ هودینی به نمایش گذاشته شد. کریس به غیر از شعبده بازی دستی هم در موسیقی دارد او مدتی خواننده گروه انجل داست بوده، کریس کتابی هم به کمک لورامورتن به نگارش در آورده و در آن راز بعضی از حقه های نمایش خود را افشا کرده است. این کتاب با نام (افشای راز) در 24 آوریل 2007 یکی از پرفروش ­ترین­ها به روایت روزنامه معتبر لس آنجلس تایمز بوده. کریس آنجل محبوبیت زیادی بین مردم در سراسر دنیا دارد: از امریکا و اروپا گرفته تا آسیا و استرالیا و آفریقا و این محبوبیت را به خاطر کارهای خارق­العاده و دور از باوری که انجام می دهد به دست آورده و تا به حال توانسته رکوردهای بسیاری را هم به نام خود ثبت کند. مثل رکورد طولانی ترین زمان ماندن درآب به مدت 24 ساعت بدون نوشیدن و آشامیدن، تنها با یک منبع اکسیژن، رکورد طولانی­ترین معلق ماندن در هوا به مدت 5 ساعت و42 دقیقه رکورد سریع ترین فرار از بشکه حاوی نوشیدنی (2 دقیقه و30 ثانیه) او بارها به عنوان بهترین شعبده باز شناخته شده و جایزه گرفته است و شعبده بازی است که تصویرش بارها روی جلد مجلات بزرگی در حوزه شعبده بازی و تردستی چون مجله مجیک (اکتبر 2003) و مجله جنی (دسامبر 2003) به چاپ رسیده است. تاکنون ویدئوهای او در یوتیوپ پنج برابر ویدئوهای دیوید بلین و10 برابر دیوید کاپرفیلد بیینده داشته است. کریس انجل در عصر حاضر از معروف­ترین چهره­های دنیای تردستی به شمار می رود.